zirkonyum diş örnekleri

Zirkonyum Diş örnekleri  hakkında zirkonyum kronlarının doğru seçim olup olmadığını keşfetmek ister misiniz?

Bu gün internette o kadar çok bilgi var ki hangi diş tedavisinin sizin için doğru olduğunu keşfetmeye çalışırken kafa karıştırıcı ve sinir bozucu olabilir.  kime inanılacağı  ve kime  güveneceğini bilmek zor.
Bu blogu, zirkonyum kronlarının sizin için doğru seçim olup olmadığına karar verme ya da diğer dişçilik tedavilerinden biri sizin için daha uygun bir seçenek haline getirmek için en iyi kararı vermeniz için gereken doğru bilgiyi elde etmek için bir araya getirdim.
Zirkonyum kaplama  ve köprüler o kadar güçlü ki ağzın herhangi bir yerinde kullanılabilirler. Zirkonyum kronlar ön dişlerin ısırma basıncına ve aynı zamanda arka dişlerin sıkma işlemine dayanabilir.
Zirkonyum kronlarının ve köprülerinin görünüşü,zirkonyum diş örnekleri doğal dişlere çok yakın olduğundan, farkı söylemek zor ve diş hekimliğinde bunu kullanışlı kılan bu kalite. Zirkonyum kronlar geleneksel diş simanlarıyla sabitlenebilir.
Zirkonyum kronlar hızla diş kronları için tercih edilen malzeme haline gelmiştir. Zirkonyum, günlük kullanımda aşınmaya ve yıpranmaya dayanabilen güçlü bir maddedir. Zirkonyum dişlere estetik bir noktadan bakıldığında doğal bir diş ile  ve aynıdır ve aynı şekilde ışığı yansıtır. Yeni kronlarınız ağzınızın önündeyse ve bu dişin doğal dişlerin yanında görüleceği durumlarda özellikle önemlidir.
Porselen, yeni kronlar için kullanılan geleneksel malzemedir, ancak Tam porselen çatlayabilir veya kırılabilir. Bu, kronların metalden, bu durumda metal zirkonyum yapıp sonra porseleni dış tarafta birleştirecek şekilde aşılır. Zirkonya metali, porselen normal bir diş görünümü verirken güç verir. Zirkonyum kronlar ışığı normal bir diş gibi geçirebilmenizi sağlar ve ışığı engelleyen diğer metal çekirdeklerin aksine doğal bir görünüm verir.

Zirkonyum diş örnekleri

Zirkonyum kronlar paslanmaz ve kullanılan porselen metalik kronun etrafında görebileceğiniz normal siyah diş eti çizgisi, kullanılan güçlü seramik malzemeden dolayı olmaz. Ayrıca, diğer kronlarla hissedebileceğiniz normal aşırı sıcak / soğuk algılamalar normalde elektrik iletkenliğinin olmaması nedeniyle ortaya çıkmaz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rating*