Zirkonyum Diş Fiyatları

Estetik diş hekimliğinde kullanılan  Zirkonyum protezlerin fiyatlandırılması farklılıklar göstermektedir. Zirkonyum diş fiyatları belirlenirken kullanılan Zirkonyum markası ve uygun tedavi protokollerinin  doğru şekilde uygulanması İki önemli unsurdur. Farklı Zirkonyum materyalleri diş hekimliği kullanımı için uygun olmayabilir. Sektörde Sanayi için kullanılması gereken ürünler kullanılabilmektedir. Zirkonyum diş fiyatları araştırması yaparken sizlerin önemle üzerinde durması gereken nokta dişin estetik görünümü ve şeffaf yapısını iyi taklit eden Zirkonyum kullanılmasıdır. Zirkonyum altyapı yapımında ve şekillendirilmesinde kullanılan teknoloji cad-cam  ve lazer tarama gibi teknolojiler Zirkonyum diş fiyatları belirlemede etkili olabilmektedir.

Zirkonyum Diş Fiyatları Neden Farklılık Gösteriyor?

Zirkonyum diş fiyatları Tedavinin uygulandığı şehire hatta diş kliniğinin bulunduğu ilçeye göre farklılık gösterebilmektedir. Her zaman fiyat ve kalite kıyaslaması gerçekçi olmayabilir. Kaliteli bir ürün kullanılması fakat  özensiz bir protez tasarımı ve Diş Hekimliği uygulaması yapılması tedavi sonunda yüz güldürücü sonuç vermeyebilir.  Zirkonyum Diş tedavisinin yapacak olan hekim bu konuda tecrübeli ise ve ağız ve yüz şekline göre en uygun forumlarda diş yapılması için dijital smile Design uygulamalarını kullanıyorsa Zirkonyum diş fiyatları bir miktar pahalı olabilmektedir.

Neden Zirkonyum diş?

Zirkonyum dişte kullanılan altyapı materyali diş hekimliğinde kullanılan klasik krom Kobalt alaşımlarından farklıdır. Kullanılan beyaz renkteki Metal estetik açıdan oldukça yüz güldürücü sonuçlar vermektedir. Klasik restorasyonlarda hastalarımızdan aldığımız geri bildirimler bize şunu göstermiştir. Dişlerin olduğundan daha kalın daha mat ve diş eti kenarında gri denkleşme gösterebilmesi estetik açıdan sorun oluşturmaktadır. Zirkonyum dişler bu olumsuzlukların tamamını ortadan kaldırır ve son derece estetik doğal bir diş yapısı elde edilmiş olur. Özetleyecek olursak Zirkonyum diş fiyatları araştırması yaparken Zirkonyum markası önemlidir. Tedaviyi yapacak olan hekim, klinikte kullanılan ilave teknolojiler, smile Design uygulamaları tedavi başarısını büyük ölçüde etkiler. Yetenekli  işine özen gösteren bir diş teknisyeni ile çalışılması tedavi sonucunu olumlu etkileyecek ve   estetik bir sonuç ortaya çıkacaktır.

Zirkonyum diş Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için Formu Doldurabilir 0212 213 70 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Size En kısa Zamanda Dönüş Sağlayacağız

ya da 0545 255 35 31 watsapp ile bize ulaşabilirsiniz

Telefon numaranız Kaydedilmemektedir.

Merak Ettiklerinizi ve Tedavi Detaylarınızı Yazabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rating*