İmplant fiyatları

İmplant fiyatları

Implant fiyatları hakkında bilgiler arıyorsanız muhtemelen yalnız değilsiniz. İstanbul implant Merkezi'nin aldığı en yaygın sorulardan bir tanesi implant fiyatları ne kadar sorusudur. İnternet çağında bile diş implant fiyatları karşılaştırmak ya da implant maliyeti için iyi bir tahmin vermek çok zor bir iştir. Bir implant fiyatları teklifi isteyen birçok hasta diş İmplant  başına fiyat arar ve aradıkları maliyetin implant abutment tasarımı ve üzerine yapılacak olan protezi içerdiğini göz ardı etmektedir. Bu durumda sadece implant uygulama ücreti, toplam tedavi maliyeti hakkında net bir fikir vermeyebilir.  İmplant ve üzerine yapılacak olan protez neredeyse sonsuz sayıda varyasyon içerir. Her eksik olan dişe Bir implant yapılması gerekebilir ya da Ağızdaki çoklu diş eksiklikleri için daha az sayıda implant yeterli olabilir.  İmplant fiyatlandırmasında kişiye özel abutment tasarımı, implant bölgesine uygulanacak olan kemik grefti, Prf lazer,  membran gibi uygulamalar implant fiyatları  belirlemede etkin rol oynar. Ülkemizde implant fiyatları genellikle 1000 lira ile 2500 lira arasında değişiklik göstermektedir.

İmplant fiyatları ve İmplant diş İmplant Tedavisi

İmplant Markası İmplant Fiyatlarında Etkili mi?

Implant tedavisinde implant fiyatları belirleyen ana etken genellikle implant markası olmaktadır. Dünyada 200 den fazla implant üreticisi olduğu biliniyor. Bu üreticilerden çok az sayıda olanı dünya çapında güvenilirliği kanıtlanmış ve  uzun süren araştırmalar sonucu başarısı bilimsel olarak kabul görmüş markalardır. Diğer yandan henüz yeni sayılabilecek fakat  araştırmaya  önem veren bu alanda yatırım yapan gelecekte A sınıfı marka olabilecek implantlar da mevcuttur.  A sınıfı dediğimiz implantlar  genel olarak daha yüksek fiyatlara uygulanmaktadır. Çünkü klinikler için daha  maliyetlidir.

Yerli İmplant Güvenli mi?

Ülkemizde üretilen yerli implant markaları gün geçtikçe Dünyada daha önemli yerlere gelmektedir. İmplantın hangi ülkede üretildiğinden daha çok üretim bandındaki güvenlik proseslerinde uyulması, sterilizasyonu tam olarak sağlanması daha önemlidir.  Birçok kişi implant tedavisinde özellikle belli ülkelerin ürünlerini kullanmakta hekimleri yönlendirebilmektedir. Bu durum üreticileri farklı yollar tasarlayarak ürünlerini sanki popüler ülkenin ürünüymüş  gibi gösterme çabasına girebilmektedir. Yerli İmplantlar %100 güvenlidir diyebiliriz.

İmplant Tedavisi Fİyatları hakkında bilgi almak için 0545 255 35 31 bizi arayınız

İmplant Fiyatları Ve Garanti

implant tedavisinde başarı  oranları yüzde 98 gibi önemli bir yüzde olmasına rağmen Az sayıda  meydana gelebilecek başarısızlık ihtimaline karşı garanti kapsamı koşulları implant fiyatlarını değiştirebilmektedir.  Bazı klinikler implant fiyatlandırmasını ömür boyu garanti kapsamı koşullarında verirken bazı klinikler bu kapsamı daha dar  tutabilmektedir.

İmplant Tedavisini Yapacak Hekim?

Implant fiyatlarını etkileyen bir diğer bileşen İmplant tedavisi uygulanacak olan hekimdir. İmplant tedavisi  tecrübe isteyen multidisipliner bir çalışmadır. İmplant tedavisi uygulamak uzun süren bir eğitim ve yatırım gerektirir. Bu tedaviyi uygulayacak olan hekimin tecrübesi ve bilgi düzeyi arttıkça tedavi ücretlerinin doğal olarak yükselmesi normal karşılanmalıdır.

implant diş hekimliğinde uygulanan en güncel ve son teknoloji tedavi Protokolü olarak kabul edilir. Klasik yöntemlerde eksik olan dişleri tamamlamak için doğal dişleri bir miktar küçülterek ve onlar üzerinden destek alarak protez yapılabiliyordu. Bu protezlerin ve altındaki doğal dişin durumu yıllar geçtikçe problem oluşturabiliyordu. implant uygulaması ilk başta daha maliyetli olarak görünse de uzun yıllar içerisinde sizin için oldukça karlı bir yatırım olduğu  açıktır. İmplantların ağızda kalma oranı yüzde 85 vakada 20 yıl ve üzerinde olduğu kanıtlanmıştır.

**

SGK implant fiyatlarını karşılıyor mu?

ülkemizde devlet bünyesinde bulunan Hade sevmeler devlet hastaneleri ve Üniversite Hastanelerinde  errahi servisi olan kliniklerde İmplant tedavisi uygulanabilmektedir. ancak özel kliniklerde uygulanan implant tedavi masrafları SGK tarafından karşılanmaktadır.

İmplant Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için Formu Doldurabilir 0212 213 70 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Size En kısa Zamanda Dönüş Sağlayacağız

ya da 0545 255 35 31 watsapp ile bize ulaşabilirsiniz

Telefon numaranız Kaydedilmemektedir.

Merak Ettiklerinizi ve Tedavi Detaylarınızı Yazabilirsiniz.


İmplant Tedavisi Avantajları

implant altyapılı protezler diğer protezlere göre çok daha iyi çiğneme fonksiyonu sağlarlar.

Estetik ve dayanıklılık bakımından oldukça üstündürler.

Sizi hareketli protez kullanma zorunluluğundan ve zorluğundan kurtarır,  hareketli protez kullanan kişilerin özgüvenini geri kazanmasına yardımcı olur.

Dişeti ve kemiği desteklediği için köprü protezlere oranla daha doğal ve estetik sonuç verir. İmplant sayesinde Daha sağlıklı ve dengeli beslenme sağlanır.

One thought on “İmplant fiyatları”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rating*