İSTANBUL İMPLANT MERKEZİ

Amacımız;Herkes İçin Ulaşılabilir Kaliteli Diş Hekimliği Hizmeti

 

İstanbul İmplant Merkezi Şişli/Mecidiyeköy' de hizmet vermektedir. Kliniğimizde Ağız ve Diş sağlığı alanında tüm Branşlarda Evrensel etik ilkeler gözetiminde kaliteli sağlık hizmeti verilmektedir.

  •  Teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanmak ve  Kliniğimizde her zaman  dünya standarlarında hizmet vermek öncelikli misyonumuzdur.
  • Çalışma Prensiplerimiz Hasta sağlığını korumak  ve her alanda sterilizasyonu sağlamaktır.
  • Ulusal ve uluslararası eğitimlere düzenli katılım ile tedavi standartlarımızı geliştiriyoruz.
  • Tedavilerin, sıcak bir hekim-hasta diyaloğu ile daha başarılı olduğuna inanıyoruz.
  • Gerçekleştirilen Tüm tedaviler hakkında hastalarımıza detaylı ön bilgilendirme yapıyor ve tedavilerinizi arşivliyoruz. istenildiğinde size tüm tedavi bilgileri detaylarını sunabiliriz.

İstanbul İmplant Merkezi Ücretlendirme Standardı

Klinik Ve Fiyat Araştırması Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İstanbul İmplant Merkezi olarak Uyguladığımız Dünya standartlarında kalite odaklı tedavilerin diğer kliniklere oranla uygun olduğunu düşünüyoruz. Bir çok alanda olduğu gibi en ucuzu tedavi seçeneği sizin açınızdan en yararlısı anlamına gelmeyebilir. Yetersiz bir tedavi sadece fiyat odaklı yaklaşılarak gereken özen gösterilmeden yapılan işler uzun dönemde sizin için daha maliyetli hale gelebilir.  Klinik donanımı, kullanılan malzemelerin kalitesi, hekim deneyim ve becerisi tedavi ücretlerine etki eden önemli faktörlerdir. Ayrıca fiyat konusunda tamamen net bilgilendirme sağlıyoruz.  Çene filminiz mevcutsa bize gönderdiğiniz takdirde size net bir tedavi planlaması ve fiyat belirtmemiz mümkün olabilir.  Ödeme seçenekleri ve kolaylıklar hakkında bizden hızlıca bilgi alabilirsiniz.

Tedavi Süreleri Verimli Kullanılıyor mu?

Randevu Saatlerinde Uzun Beklemeler Olmadan Esnek Randevu Saatleri Mümkün mü?

Zaman elbetteki hepimiz için değerli ve kıymeti bilinmeli. Yurtdısından gelen hastalarımızın izin günleri bu anlamda daha önemli olabiliyor.  Ayrıca her ekstra gün sizin için ek otel masrafı. Dolayısıyla kısa tedavi sürelerini tercih etmek sizin en doğal hakkınız. Yurt dışından gelen hastalarımızın en kısa sürede tedavilerini tamamlayabilmeleri için elimizden geleni yapıyor ve bu yönde gerekli teknolojileri kullanıyoruz. Sizi zamanında ülkenize gönderebilmek için gerekirse gece geç saatlere kadar çalışıyoruz. Ancak en hızlılardan biri olmak gibi bir iddiamız yok. Gereğinden az tedavi süresi ayrılan tedaviler kısa süre sonra sorun çıkartabiliyor. İşimizi dikkatle ve özenle yapmaya çalışıyoruz

Kliniğimizde Teknolojik Alt Yapı

Yeni Nesil Diş Hekimliği Teknoloji Alt yapısı Kullanılıyor Mu?

Kliniğimizde Dijital Diş hekimliği ve Görüntüleme teknolojileri alanında son güncel teknikleri kullanmaktayız. Cad-Cam teknolojisi ile üretilen protezler ve Gülüş Tasarımı yazılımları ile size özel en doğal ve konforlu protezleri tasarlayabiliyoruz. İstanbulun Seçkin Diş protez laboratuarlarıyla çalışıyoruz.

Tedavi süreçlerinde kullandığımız malzemeler ise yine dünyanın en saygın ve kaliteli markalarının ürünlerinden seçilmektedir. Yüzlerce malzeme kullandığımız için her birini burada tek tek açıklamak güç olmakla birlikte bu konuda sorularınızı bize ilettiğiniz taktirde size gerekli bilgileri iletebiliriz.

İstanbul İmplant Merkezi Güvenilir Bir Klinik Mi?

Kliniğimiz Hakkında Karar Vermeden Önce Muayene olup Deneyimli Hekimlerimizden Bilgi Almanızı Tavsiye ederiz.

Hekimler gerçekten deneyimli ve iyi mi? Kliniğin donanımı ilerimi? Tedavileriniz özenle ve başarıyla yerine getirilebilecek mi? Hepsinden önemlisi tedavi sonrası yeterli destek veriliyor mu?

Merak ettikleriniz ve tedavi detaylarınız için bize danışıp tüm süreç ve fiyatlar hakkında bilgi aldıktan sonra karar verebilirsiniz. İstanbul İmplant Merkezi tüm Ağız ve Diş sağlığı Branşlarından 11  hekimin çalıştığı büyük bir merkez olarak hizmet vermektedir.  Hastalarımızın çoğunluğu daha önce kliniğimizde tedavi olmuş eski hastalarımızın refaransıyla bize başvurmaktadırlar. Kliniğimizdeki doktorlar ve diğer yardımcı personel aynı zamanda kliniğin kurucuları  olup uzun dönemde değişiklik göstermeyecektir. Hekimlerimiz bu sorumluluk bilinci altında tedavilerini gerçekleştirmektedir. Yaptığımız tedavilerden hastalarımızın memnun kalması ve bizi referans göstermesi kurumumuz açısından son derece önemlidir.

Kliniğimizde ilk muayenenizden sonra hekim ve klinik kalitemizi değerlendirerek tedavi kararınızı değiştirebilir, randevularınızı iptal edebilirsiniz. Tedavi süresince hekim değiştirme hakkınız da var. Takdiri size bırakıyor, kararınızı saygıyla karşılıyoruz.